Skip Navigation

Job Description

Fröccsöntő/Műanyag-feldolgozás Molding Process Junior

Description
Gyöngyös Plant is one of the youngest P&G Plants and employs currently over 200 P&G employees and growing continuously. In this factory we produce Pampers diapers, we are assembling Oral-B electric toothbrushes, and we are packaging Braun electric shavers and electric epilators. Focusing on safety, high productivity, cost effective operation and highest customers’ satisfaction is the key to our success.
We provide our employees competitive compensation and benefit package, great career opportunities, individual training system, inspirational work environment using leading edge technology and challenging job with meaningful responsibility from first day at work.
MOLDING PROCESS ENGINEER
A MUNKAKÖR:
Befejezett főiskolai vagy egyetemi tanulmányokkal, legfeljebb 0-3 év gyakorlati tapasztalattal rendelkező mérnökök számára a termelési projektek technikai támogatása. Önálló mérnöki feladatok, a tervezéstől a megvalósításig heti 40 órás munkaidőben.
Főbb feladatok:
  • A műanyag-gyártási folyamatok támogatásához szükséges technológiák elemzése, egyszerűsítése és fejlesztése.
  • Termelési hatékonyságot növelő projektek ill. új gyártósorok üzembe helyezésének mérnöki támogatása.
  • A gyártósorok minőségi, megbízhatósági mutatóinak ellenőrzése, új gyártósorok, berendezések esetén a minőségbiztosítás és megbízhatósági minősítési folyamatainak vezetése.
  • Projektek, javasolt technikai változtatások megvalósíthatósági (és gazdaságossági) elemzése.
  • Műanyag gyártási rendszer továbbfejlesztése
  • Minőségbiztosítási folyamatok felügyelete, betartása
MIT AJÁNLUNK:
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • Folyamatos szakmai és egyéb tovább­képzési lehetőségek
  • Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Folymatosan felfelé ívelő karrierlehetőség
  • A próbaidő sikeres teljesítését követően folyamatmérnöki pozíció kerül felajánlásra
További információ és jelentkezés a pozíció megnevezésével: csatlakozz.im@pg.com

Qualifications

KIT VÁRUNK:Befejezett főiskolai vagy egyetemi tanulmányok az alábbi szakok

valamelyikén:

Anyagmérnök, Műanyagipari mérnök

Kommunikációképes angol nyelvtudás – szóban és írásban.

További információ és jelentkezés a pozíció megnevezésével

csatlakozz.im@pg.com

Job ID
EUR00000566
Location
Gyöngyös, Heves, Hungary

Not sure which career areamay be right for you?

Try our fun, interactive tool - the results may surprise you.

Let's Go

Why I Joined P & G